Artykuły

znieczulenie

Jak obezbolevaniyem w kompleksowej i prostej operacji chirurgicznej? Właściciele zwierząt Powstaje pytanie, jak to w wykonaniu znieczulenia w tych przypadkach. Ten artykuł postara się odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania.

przeczytaj artykuł

Legg-Perthesa

Choroba ta dotyka karłowatej rasy psów: Chihuahua, toy terrier, Yorkshire Terrier, pies, Griffon, itd. Rozwija się głównie w wieku od 5 miesięcy do 6,9 lat i ma predyspozycje genetyczne ...

przeczytaj artykuł

zwichnięcie rzepki

Rzepki zwichnięcie - częstą patologią ortopedycznych, w którym rzepki jest przemieszczany z kostną panewkę jamie kości udowej. Zwichnięcie jest wrodzona lub nabyta.

przeczytaj artykuł

Chorobą wątroby zwierząt

dane statystyczne wskazują, że choroba wątroby u małych zwierząt, zajmują do 38% chorób niezakaźnych. Spośród nich, najbardziej powszechne i mają następujące znaczenie kliniczne choroby:

przeczytaj artykuł

intensywna terapia

Oddział intensywnej opieki medycznej (OIOM), lub po prostu ICU - jednostka pacjent, przeznaczony do awaryjnego opieki weterynaryjnej, reanimacji i intensywnej opieki nad chorymi zwierzętami.

przeczytaj artykuł

onkologia

Dlaczego nowotwory są śmiertelne? W jaki sposób można zidentyfikować wystąpienia raka u zwierząt? Jak pomóc choremu zwierzęciu? Co może pomóc weterynarza? Odpowiedzi na pytania zawarte w tym artykule

przeczytaj artykuł

ortopedia

W naszej klinice weterynaryjnej wszystkie ortopedyczne lekarze stosują w swojej praktyce metodologii urządzenia nakładka CCF, który pozwala zbudować nawet najbardziej skomplikowanych złamań.

przeczytaj artykuł

Podstawy MRI

Obrazowanie metodą rezonansu magnetycznego (MRI MRT MRI) - metoda tomografii do badania narządów wewnętrznych i tkanek z wykorzystaniem zjawiska fizyczne jądrowego rezonansu magnetycznego.

przeczytaj artykuł

Bazy US

Do głównych zadań diagnostyki ultradźwiękowej są:

przeczytaj artykuł

piroplazmoza

Przewoźnicy piroplazmoza psy - roztocza. Utajone Okres choroby po Pocus psów roztocza zwykle 4-88 dni (w tym czasie piroplazmy czas do mnożenia się w korpusie tak, że choroba objawi).

przeczytaj artykuł

Sterylizacja, kastracja

Sterylizacja zmniejsza kapusty 18%, agresję u mężczyzn o 46%, „oznaczenia” o 67%, przedłuża żywotność 4-9 lat u psów, kotów 6-4 lat i sprawiają, że całość lepiej niż swojego zwierzaka.

przeczytaj artykuł

Konsultacje telefoniczne +5 (458) 142-80-33