usługi weterynaryjne

traumatologii
traumatologii

Najwyższa kwalifikacje lekarzy przez całą dobę pozwala na wykonywanie skomplikowanych zabiegów chirurgicznych

LABORATORIUM
LABORATORIUM

Oprócz ogólnej analizy klinicznej jest obecnie dostępny do Ciebie tak szybko jak to możliwe, badanie biochemiczne analizy krwi. W przeddzień piroplazmoza sezonie oferujemy usługę badania rozmazu krwi na babeszjozy.

SZPITAL
SZPITAL

Co do zasady, weterynarz sugeruje umieszczenie zwierzęcia w szpitalu w przypadkach, gdy dom nie jest możliwe przeprowadzenie skutecznego leczenia

onkologia
onkologia

Personel weterynaryjnego kliniki „wysokości” lekarzy-onkologów mieć, którzy specjalizują się w leczeniu chorób nowotworowych u zwierząt.

ultradźwięk
ultradźwięk

Badanie USG jest używany do produkcji obrazów narządów wewnętrznych, ocenić ich kształt, strukturę i funkcję, a ponadto za pomocą USG można wykryć.

kardiologia
kardiologia

W lecznicy weterynaryjnej „height” posiada wszystkie niezbędne warunki do diagnozowania chorób układu sercowo - naczyniowego systemu.

szczepienia
szczepienia

Szczepienia zwierząt - środek, który umożliwia organizmowi zwierzęcia, w celu przygotowania do szkodliwych mikroorganizmów (wirusy, bakterie, zarodniki grzybów).

stomatologia
stomatologia

Jak dziwne, jak to słyszałem dużo właścicieli psów i większa liczba właścicieli kotów, ale zwierzęta też trzeba myć zęby!

położnictwo
położnictwo

Zdobyliśmy duże doświadczenie w leczeniu macicy beskhirurgicheskogo korekcji endokrynologicznej patologii. Odrębny kierunek naszej pracy jest rozpoznanie i leczenie niepłodności u zwierząt.

dermatologia
dermatologia

W codziennej praktyce weterynaryjnej pacjentów dermatologicznych są jednymi z najczęstszych i problematyczne. I chociaż choroby skóry, większość z nich nie stanowi zagrożenia dla życia zwierząt, często dostarczyć dyskomfort PET i niepokój o właścicielu zewnętrznej postaci zwierząt.

Dom połączeń
Dom połączeń

W naszych ośrodkach telefonicznie wyraził rzeczywiste koszty usług i wykwalifikowani lekarze przybyć. Nasi eksperci mogą przyjść do domu i podejmuje próby w badaniach laboratoryjnych.

stomatologia
Chipping

Układ może wszczepić tylko zdrowe i zaszczepione zwierzęta, więc przed odpryski lekarz przeprowadzi badanie kliniczne zwierzęcia.

haircut zwierzęta
uwodzenie

W naszej klinice pracuje studio uwodzenie