Lekarz Dom połączeń, zebrał

Dla Państwa wygody, Centrum Weterynarii „Wzrost” jest opieka weterynaryjna w domu.

Możesz skontaktować się z lekarzem weterynarii w domu przez telefon +2 (817) 970-97-78.

Jest to bardzo wygodne, aby zadzwonić do weterynarza w domu w celu zapewnienia środków zapobiegawczych, takich jak szczepienia i zwierząt identyfikacji. Bardzo często przyczyną naszych ekspertów w domu kastracji i sterylizacji kotów, psów, fretek. Jeśli zwierzę jest chore, i nie możesz zabrać go do kliniki, nasi specjaliści weterynarii przyjdzie do domu będzie udzielić pierwszej pomocy i zorganizować leczenie. Dlatego polecamy:

Bardzo często, leczenie i zapewnienie wykwalifikowanej opieki w domu nie jest możliwe ze względu na brak możliwości dostosowania urządzenia lub wymaga leczenia szpitalnego, w tym przypadku zwierzę na pociągnięcie go do nas w naszych ośrodkach weterynaryjnych.

Jest to niemożliwe, aby przynieść do domu, takie jak MRI, ze względu na wielkość urządzenia, niemożliwe jest aby poziom eksperta USG ze względu na fakt, że urządzenie nie toleruje transportu, przerw i koszt urządzenia nie jest współmierna z gospodarką świadczonej usługi.

Ostatnio było wiele usług, które są na telefon dzwoniąc do niedoceniania kosztów usług, ale w rzeczywistości rozliczane za dziesiątki tysięcy rubli.

W naszych ośrodkach telefonicznie wyraził rzeczywiste koszty usług i wykwalifikowani lekarze przybyć. Nasi eksperci mogą przyjść do domu i podejmuje próby w badaniach laboratoryjnych. Vetfeldsher przyjść i zrobić zdjęcia, przetwarza i szwów ranę - zdjęcie:

Konsultacje telefoniczne +9 (700) 082-44-07